|
Габаритні розміри столу |
|
| Висота | 16 см |
| Глибина | 50 см |
| Довжина | 120 мм |
|
Користувальницькі характеристики |
|
| Вага | 25 кг |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Призначення | Для комп’юетра, ноутбуку, письма |
| Кількість шухляд | 2 |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Тип кріплення | Настінний |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл письмовий/комп’ютерний з шухлядами у стилі Лофт (T222)
2,351.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 50 × 16 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/аппалачі, Антрацит/бетон, Антрацит/білий, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Аппалачі/білий, Аппалачі/венге темний, Бетон, Бетон/антрацит, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Білий/аппалачі, Білий/бетон, Білий/венге темний, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/аппалачі, Венге темний/білий, Венге темний/дуб сонома, Дуб сонома, Дуб сонома/антрацит, Дуб сонома/білий, Дуб сонома/венге темний |




























































Відгуки
Відгуків немає, поки що.