|
Габаритні розміри столу |
|
| Висота | 75.5 см |
| Глибина | 51.6 см |
| Довжина | 125 см |
|
Користувальницькі характеристики |
|
| Вага | 32 кг |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Призначення | Для комп’ютера, ноутбуку, письма |
| Кількість шухляд | 2 |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл комп’ютерний/письмовий з двома шухлядами (ST0006)
🔍








Тимчасово не виготовляється








2,874.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 125 × 51.6 × 75.5 см |
| Колір | Антрацит/білий, Аппалачі/білий, Бетон/білий, Білий, Венге темний/білий, Дуб сонома/білий |












Відгуки
Відгуків немає, поки що.