| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 25 кг |
| Довжина | 120 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 75.5 см |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Ламіноване ДСП |
| Матеріл ніжок | Метал |
| Основні | |
| Тип столу | Прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп’ютера ,ноутбуку, письма |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл офісний для комп’ютера та ноутбука у стилі Лофт (МХ0001)
4,353.00₴ – 4,788.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 60 × 75.5 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра |




























Відгуки
Відгуків немає, поки що.