| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 36 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шухляд | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Вага | 11 кг |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | Ламіноване ДСП |
| Фасади тумби | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Оснащення направляючих дотягувачів | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба приліжкова з прихованою ручкою M0001
1,186.00₴ – 1,305.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 36 × 38 × 49 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Білий, Бетон темний, Бетон тефра |


















Марія –
Замовили в антрацит кольорі, швидко відправили, упакували компактно все ціле неушкоджене, є інструкція по збірці дуже доречно. Правда уявляла трішки більшою), висота 49 що є у рівень з ліжком якраз.