| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 75.8 см |
| Глибина | 39.8 см |
| Ширина | 40 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Тип направляючих | Телескопічні(кулькові) |
| Кількість висувних ящиків | 3 |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба приліжкова з трьома шухлядами у спальню (T216)
1,975.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Розміри | 40 × 39.8 × 75.8 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/аппалачі, Антрацит/бетон, Антрацит/білий, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Аппалачі/білий, Аппалачі/венге темний, Бетон, Бетон/антрацит, Бетон/аппалачі, Бетон/білий, Бетон/дуб сонома, Білий, Білий/антрацит, Білий/аппалачі, Білий/бетон, Білий/венге темний, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/аппалачі, Венге темний/бетон, Венге темний/білий, Венге темний/дуб сонома, Дуб сонома, Дуб сонома/антрацит, Дуб сонома/бетон, Дуб сонома/білий, Дуб сонома/венге темний |


































































Відгуки
Відгуків немає, поки що.