| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 67 кг |
| Висота | 218 см |
| Глибина | 52 см |
| Ширина | 60 см |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Призначення | Для передпокою, вітальні, дитячої |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Форма | Прямий (лінійний) |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |


































Поліна –
Все сподобалось. Менеджер доброзичливий та клієнтоорієнтовний до своїх покупців. Раджу
Moreli –
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим зверненням)