| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 210 см |
| Глибина шафи | 50 см |
| Ширина шафи | 80 см |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ЛДСП |
| Ніжки | Пластик |
| Фасади | ЛДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 81 кг |
| Призначення | Для передпокою, вітальні, спальні, дитячої, прихожої |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Наявність дзеркала | Не передбачено |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Тип фасаду шафи | Розпашний |
| Тип шафи | Лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | Прямий |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Шафа розпашна для одягу з полицями та шухлядами для спальні (T210)
7,664.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 81 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 50 × 211 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Бетон, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |




























































Відгуки
Відгуків немає, поки що.