| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 45 см |
| Ширина | 50 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Направляючі | Телескопічні(кулькові) |
| Кількість висувних ящиків | 1 |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба приліжкова з телескопічними направляючими в спальню | дитячу K0005
1,911.00₴ – 2,102.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 19 кг |
|---|---|
| Розміри | 50 × 45 × 47 см |
| Колір | Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Білий, Аппалачі/бетон темний, Аппалачі/бетон тефра, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |




























Відгуки
Відгуків немає, поки що.