| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 49 см |
| Глибина | 35 см |
| Ширина | 45 см |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
































Відгуки
Відгуків немає, поки що.