| Габаритні розміри тумби | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ЛДСП |
| Фасади тумби | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Основні | |
| Кількість висувних ящиків | 2 |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Форма фасаду | Прямий |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба приліжкова з двома шухлядами та прихованими ручками в спальню (T225)
1,798.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 16 кг |
|---|---|
| Розміри | 40 × 40 × 50 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Бетон, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |
















































Відгуки
Відгуків немає, поки що.