| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 75.5 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 80 см |
| Кількість ящиків | 3 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Комод з трьома шухлядами та прихованими ручками (T214)
3,291.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 40 × 75.5 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Антрацит/дуб сонома, Бетон, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |
















































Відгуки
Відгуків немає, поки що.