| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 63 кг |
| Вид | Комод з дверцятами |
| Висота | 91 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 127.1 см |
| Кількість ящиків | 5 |
| Кількість дверцят | 2 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Країна-виробник товару | Україна |
Комод з п’ятьма шухлядами та дверцятами (T227)
5,938.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 63.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 127.1 × 40 × 91 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/аппалачі, Антрацит/бетон, Антрацит/білий, Антрацит/венге темний, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Аппалачі/бетон, Аппалачі/білий, Аппалачі/венге темний, Бетон, Бетон/антрацит, Бетон/аппалачі, Бетон/білий, Бетон/венге темний, Бетон/дуб сонома, Білий, Білий/антрацит, Білий/аппалачі, Білий/бетон, Білий/венге темний, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/антрацит, Венге темний/аппалачі, Венге темний/бетон, Венге темний/білий, Венге темний/дуб сонома, Дуб сонома, Дуб сонома/антрацит, Дуб сонома/аппалачі, Дуб сонома/бетон, Дуб сонома/білий, Дуб сонома/венге темний, Аппалачі/дуб сонома |














































































Відгуки
Відгуків немає, поки що.