| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 67 кг |
| Висота | 101.4 см |
| Глибина | 54.4 см |
| Ширина | 100 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Комод з чотирма шухлядами та ручками для спальні (TX04)
6,066.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 67 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 54.4 × 101.4 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/бетон, Антрацит/білий, Аппалачі, Бетон, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/антрацит, Дуб сонома/білий |
























































Відгуки
Відгуків немає, поки що.