| Габаритні розміри комода | |
| Вага | 38 кг |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Основні | |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Комод з чотирма шухлядами та прихованими ручками (T215)
3,763.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 38 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 40 × 100 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Антрацит/дуб сонома, Бетон, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |


















































Відгуки
Відгуків немає, поки що.