| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 77 кг |
| Висота | 86 см |
| Глибина | 50 см |
| Ширина | 184 см |
| Кількість вантажних місць | 5 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Кількість дверцят | 2 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Тип направляючих BLUM | Tandem Blumotion частковий висув |
| Тип петлів BLUM | CLIP top BLUMOTION |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Комод з розпашними дверцятами та шухлядою (RS-3)
🔍
















Тимчасово не виготовляється
















8,357.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 77.7 кг |
|---|---|
| Розміри | 184 × 50 × 86 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Аппалачі/бетон, Аппалачі/білий, Аппалачі/венге темний, Бетон, Бетон/антрацит, Білий, Білий/антрацит, Білий/аппалачі, Білий/бетон, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/антрацит, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/антрацит |



















Відгуки
Відгуків немає, поки що.