| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Ширина | 80 см |
| Вид | Комод |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Кількість висувних ящиків | 3 |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Комод з трьома шухлядами для спальні (K0001)
4,191.00₴ – 4,610.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 42 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 45 × 90 см |
| Колір | Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Білий, Аппалачі/бетон темний, Аппалачі/бетон тефра, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |


























Відгуки
Відгуків немає, поки що.