| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 45 см |
| Ширина | 176 см |
| Кількість вантажних місць | 3 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Наявність ніжок | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 |
| Кількість дверцят | 2 |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба під телевізор з дверцятами та шухялдою (K0004)
4,006.00₴ – 4,407.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 45 кг |
|---|---|
| Розміри | 176 × 45 × 46 см |
| Колір | Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Білий, Аппалачі/бетон темний, Аппалачі/бетон тефра, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |




























Відгуки
Відгуків немає, поки що.