| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 45 см |
| Ширина | 128 см |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Наявність ніжок | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 |
| Кількість дверцят | 1 |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба під телевізор з шухлядою та дверцятами на ліву та на праву сторону (K0003)
3,035.00₴ – 3,339.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 33 кг |
|---|---|
| Розміри | 128 × 45 × 46 см |
| Колір | Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Білий, Аппалачі/бетон темний, Аппалачі/бетон тефра, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |




































Відгуки
Відгуків немає, поки що.