| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 63 кг |
| Висота | 101.7 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 135 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Кількість відділень | 8 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Кількість дверцят | 2 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Застосування | Для гардероба, Для передпокою |
| Розташування | Підлогові |
| Тип | Закриті |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Тумба-підставка для взуття у прихожу з дверцятами та шухлядою (RS-4)
🔍












































Тимчасово не виготовляється












































5,642.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 63.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 × 40 × 101.7 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/аппалачі, Антрацит/бетон, Антрацит/білий, Антрацит/венге темний, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Аппалачі/бетон, Аппалачі/білий, Аппалачі/венге темний, Бетон, Бетон/антрацит, Бетон/аппалачі, Бетон/білий, Бетон/венге темний, Бетон/дуб сонома, Білий, Білий/антрацит, Білий/аппалачі, Білий/бетон, Білий/венге темний, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/антрацит, Венге темний/аппалачі, Венге темний/бетон, Венге темний/білий, Венге темний/дуб сонома, Дуб сонома, Дуб сонома/антрацит, Дуб сонома/бетон, Дуб сонома/білий, Дуб сонома/венге темний |















































Відгуки
Відгуків немає, поки що.