| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 114.4 см |
| Глибина | 26.7 см |
| Ширина | 28 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Кількість ярусів | 8 |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Призначення | Для гардеробу, вітальні |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Додаткові атрибути | |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.