| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 28 см |
| Висота | 120 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | Ламіноване ДСП |
| Фасади | Ламіноване ДСП |
| Ніжки | Пластик |
| Основні | |
| Країна-виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Тумба під взуття на 3 відділення для прихожої (ST0021)
3,287.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 24 кг |
|---|---|
| Розміри | 59 × 28 × 120 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Бетон, Бетон/білий, Білий, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |












































Відгуки
Відгуків немає, поки що.