| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 92 см |
| Глибина | 28 см |
| Ширина | 70 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість шухляд | 1 |
| Конструкція | Відкидні |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Застосування | Для гардероба, Для передпокою |
| Розташування | Підлогові |
| Тип | Закриті |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Тумба під взуття для прихожої з шухлядою (T207)
3,385.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 96 × 62.5 × 60 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/бетон, Антрацит/дуб сонома, Бетон, Білий, Білий/антрацит, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/антрацит, Дуб сонома/білий |




































































































Відгуки
Відгуків немає, поки що.