| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 177.6 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 177.6 см |
| Вид | Стелажі |
| Кількість комірок | 25 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стелаж для книг та декору на 25 комірок (ST0016)
4,271.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 70 кг |
|---|---|
| Розміри | 177.6 × 30 × 177.6 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |




















Катерина –
Дуже задоволені оперативністю і якістю виготовлення замовлення. Дуже приємні менеджери і обслуговування було на найвищому рівні.
Світлана –
Чудовий стелаж, легко збирається, якраз те. що я хотіла. Дякую щиро за оперативність і якість