| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 107.6 см |
| Глибина | 28 см |
| Ширина | 107.1 см |
| Кількість комірок | 6 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стелаж для книг та декору на 6 комірок (GT39)
1,493.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Розміри | 107.1 × 28 × 107.6 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.