| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 143 кг |
| Висота | 210 см |
| Глибина | 50 см |
| Ширина | 150 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Кількість дверцят | 3 |
| Кількість шухляд | 4 |
| Направляючі | Телескопічні(кулькові) |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Призначення | Для передпокою, вітальні, спальні, дитячої |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Тип | Прямий (лінійний) |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Додаткові атрибути | |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.