| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Ширина | 101 см |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 60 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Настінний |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Полиця навісна для книг та декору у спальню кімнату (T11)
1,256.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 10 кг |
|---|---|
| Розміри | 101 × 18 × 60 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Бетон, Бетон/білий, Білий, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |


























Відгуки
Відгуків немає, поки що.