| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 50.5 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 55 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Конструкція | Розпашні |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Застосування | Для гардероба, передпокою |
| Розташування | Підлогові |
| Тип | Закриті |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Тумба під взуття у прихожу з дверцятами від Moreli F-0004
2,250.00₴ – 2,475.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 17 кг |
|---|---|
| Розміри | 55 × 40 × 50.5 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |












































Відгуки
Відгуків немає, поки що.