| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 42.6 кг |
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 75 см |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Ламіноване ДСП |
| Фасади | Ламіноване ДСП |
| Основні | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Кількість висувних ящиків | 3 |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Тип столу | Прямий |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Призначення | Для стаціонарного комп’ютера ,ноутбуку, письма |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Стан | Новий |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл офісний для комп’ютера і ноутбука з шухлядами (T224)
3,254.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 42.6 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 60 × 75 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Бетон, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |




















































Відгуки
Відгуків немає, поки що.