| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 51 кг |
| Висота | 211.7 см |
| Глибина | 49.8 см |
| Ширина | 50 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Тип направляючих | Телескопічні(кулькові) |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Призначення | Для передпокою, вітальні, спальні, дитячої |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Тип | Прямий (лінійний) |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Додатковы атрибути | |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |
Шафа-пенал для одягу закритий зі штангою (T218)
4,726.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 51 кг |
|---|---|
| Розміри | 50 × 49.8 × 211.7 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/аппалачі, Антрацит/бетон, Антрацит/білий, Антрацит/венге темний, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Аппалачі/бетон, Аппалачі/білий, Аппалачі/венге темний, Бетон, Бетон/антрацит, Бетон/аппалачі, Бетон/білий, Бетон/венге темний, Бетон/дуб сонома, Білий, Білий/антрацит, Білий/аппалачі, Білий/бетон, Білий/венге темний, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/антрацит, Венге темний/аппалачі, Венге темний/бетон, Венге темний/білий, Венге темний/дуб сонома, Дуб сонома, Дуб сонома/антрацит, Дуб сонома/аппалачі, Дуб сонома/бетон, Дуб сонома/білий, Дуб сонома/венге темний, Аппалачі/дуб сонома |


















































































Відгуки
Відгуків немає, поки що.