| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 49 кг |
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 75.5 см |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Ламіноване ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | Ламіноване ДСП (ЛДСП) |
| Ніжки | Метал |
| Основні | |
| Тумба в комплекті | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Тип столу | Прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп’ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл офісний для комп’ютера та ноутбука з тумбою на 3 шухляди (МХ0003)
6,399.00₴ – 7,039.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 49 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 60 × 75.5 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра |




























Іван –
Стіл зібрав, дуже гарний, я задоволений.
Антон (перевірений власник) –
Отличный сервис. Стол быстро отправили и доставили. По качеству, тоже все хорошо, нет неприятных сюрпризов. Малость со сборкой повозился, но то скорее по неопытности. Но если следовать видеоинструкции, то соберете без проблем. В общем, покупкой доволен.
Юлія –
Забрали стіл,він чудовий ,нам дуже сподобався,якість супер 💣
Ірина (перевірений власник) –
Хочу залишити позитивний відгук про якість стола , все добротне і було важливо товщина столешніці, все дуже якісне! окрема подяка менеджерам сайту, все професійно і швидко відправили . Щодо збірки -не на “easy”, але за декілька годин з перекурами чоловік зібрав) ,інструкція зрозуміла.