| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 45 см |
| Ширина | 150 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Призначення | У вітальню, спальню, дитячю |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Тумба під телевізор з дверцятами/приховані ручки (T205)
3,339.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 35.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 45 × 43 см |
| Колір | Антрацит/білий, Бетон/білий, Білий, Білий/дуб сонома, Венге темний/білий |


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.