| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 32 см |
| Ширина | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 3 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба під телевізор на 3 вантажних місця з ЛДСП (LA0003)
1,464.00₴ – 1,610.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 19 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 32 × 40 см |
| Колір | Аппалачі, Білий, Білий/антрацит, Аппалачі/бетон темний, Аппалачі/бетон тефра, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |






















Відгуки
Відгуків немає, поки що.