| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 24.2 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 150 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Призначення | У вітальню, Для спальні, Для дитячої |
| Установка | Навісна |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Тумба під телевізор TV з прихованими ручками (T221)
3,014.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 33 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 24 × 36 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/аппалачі, Антрацит/бетон, Антрацит/білий, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Аппалачі/білий, Бетон, Бетон/антрацит, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Білий/аппалачі, Білий/бетон, Білий/венге темний, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/аппалачі, Венге темний/білий, Венге темний/дуб сонома, Дуб сонома, Дуб сонома/антрацит, Дуб сонома/білий, Дуб сонома/венге темний |
























































Відгуки
Відгуків немає, поки що.