| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 53 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 140 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Призначення | У вітальню, спальню, дитячу |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Тумба під телевізор ТВ з шухлядами/приховані ручки (T223)
4,243.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 42 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 40 × 53 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Бетон, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |
























































































Відгуки
Відгуків немає, поки що.