| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 76 кг |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Ширина | 158 см |
| Вид | Тумба під телевізор |
| Кількість вантажних місць | 6 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Кількість висувних ящиків | 3 |
| Кількість дверцят | 2 |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба під телевізор з дверцятами та шухлядами (K0002)
6,548.00₴ – 7,203.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 76 кг |
|---|---|
| Розміри | 158 × 45 × 90 см |
| Колір | Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Білий, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |






























Відгуки
Відгуків немає, поки що.