| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41 кг |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 37 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Призначення | У вітальню, Для спальні, Для дитячої кімнати |
| Кількість дверцят | 1 |
| Кількість шухляд | 1 |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Тумба під телевізор ТВ/TV з розпашними дверцятами та шухлядою (PA0004)
🔍











Тимчасово не виготовляється











3,929.00₴ – 4,322.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 41 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 37 × 50 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Білий, Аппалачі/бетон темний, Аппалачі/бетон тефра, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |















Відгуки
Відгуків немає, поки що.