| Вага в упаковці | 18 кг |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 50 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Розміщення | У спальню, передпокій, вітальню |
| Ніжки | Металеві |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Журнальний столик на ніжках від Moreli F-0014
2,173.00₴ – 2,390.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 18 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 50 × 45 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.