| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 62 кг |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 180 см |
| Тип кріплення | Настінний |
| Максимальне навантаження на тумбу | 35 кг |
| Кількість вантажних місць | 5 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Кількість висувних ящиків | 2 |
| Кількість дверцят | 2 |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Навісна тумба під телевізор з дверцятами та шухлядами (Nemo)
🔍









Тимчасово не виготовляється









4,299.00₴ – 4,729.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 62 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 40 × 36 см |
| Колір | Аппалачі, Білий, Аппалачі/бетон темний, Аппалачі/бетон тефра, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |












Відгуки
Відгуків немає, поки що.