| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27.5 кг |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 128.5 см |
| Максимальне навантаження на тумбу | 35 кг |
| Тип кріплення | Настінний |
| Кількість вантажних місць | 3 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Кількість висувних ящиків | 1 |
| Кількість дверцят | 2 |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Навісна тумба під телевізор з дверцятами та шухлядою (Seul)
🔍









Тимчасово не виготовляється









3,544.00₴ – 3,898.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 27 кг |
|---|---|
| Розміри | 128.5 × 40 × 32 см |
| Колір | Аппалачі, Білий, Аппалачі/бетон темний, Аппалачі/бетон тефра, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |












Відгуки
Відгуків немає, поки що.