| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 140 см |
| Кількість вантажних місць | 5 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Кількість дверцят | 2 |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба під телевізор у вітальню, тумба під ТВ, TV тумба GT-0106 від Moreli
2,069.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 40 × 36 см |
| Колір | Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |






















Відгуки
Відгуків немає, поки що.