| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 90 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 28 см |
| Тип кріплення | Навісна |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
1,310.00₴ – 1,441.00₴
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 90 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 28 см |
| Тип кріплення | Навісна |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
| Вага | 9 кг |
|---|---|
| Розміри | 55 × 28 × 90 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |
Відгуки
Відгуків немає, поки що.